Judgemental

8. června 2017 v 11:00 | Grey.t |  Zážitky a události
Někdy si zapnu gay seznamku jen proto, abych se mohl v duchu vysmívat cizím klukům. Mám dokonce kamaráda, se kterým občas uděláme screenshot nějakého fakt bizarního profilu a posíláme si to, abychom se pobavili zároveň. Nejzáživnější ale bývají ty diskuse.
"Po chvilce jsem měl pěknej orgasmus a měl jsem co dělat, abych nevykřikl na celou třídu. Taky máte podobný zážitek?" Ne? Protože jsem se do školy vždycky chodil učit a ne tam honit? Omyl! "Tak jako ve škole snad honil každej..." Obecný kvantifikátor lze vyvrátit tím, že existuje alespoň jedno x, které daný parametr nesplňuje. Zřejmě jsem to osamělé x. Nicméně už žádnou konverzaci nezačnu jinak než "taky jsi honil ve škole při vyučování?". Každopádně slovo "Utahovák" je fakt unikát.
Dotaz jménem Kanadská noc: "Poraďte něco extra, chci aby jednomu klukovi spadnul hřebínek" odpověď: "Udělej mu mooooooc dobře. Myslím sexuálně!" Yes. Tak to dopadne, když si někdo plete pojmy. Chápu, že kanadská noc a porno zní dost podobně, ale... no vlastně ne. Situaci zachránilo "Stáhni gatě a vyser se mu na lavici".
Po delším pobytu na této stránce člověk ovšem dosáhne jistého otupení. Nekonečné dotazy typu "Mám spolužáka, kterej je určitě na holky, ale mně se líbí. Jak se mu mám dostat do kalhot?" už vlastně nejsou nic zajímavého. Tedy, aby to bylo odpovídající "mamspoluzaka a moc se mi liby, poradite co mam delat? chci bych ho vykouryt ale kdyz mu sahnu mezi nohy tak mi nadava ze jsem burezant. prosim poradte mi jsem zoufali!" I já jsem pak zoufalý. Zoufalý z toho, že dávat alespoň trochu pozor během hodin češtiny zřejmě už nikomu nic neříká. Že to přejde, až dostudují? Ale kdepak! "Mám v práci sexy kolegu, kterého bych rád vykouřil. Chodí ale s kundou." Ok. Tak snad ne s kundou z Lán.
Po jisté době vám už dotazy typu "na jaký obor mám jít, kde je hodně gayů?" nepřijdou vlastně vůbec divné. Přeci jediné, na čem v životě záleží, je být obklopen spoustou sličných gayů, kteří jsou ochotní vám nastavit, podržet, nebo alespoň podle všeho udělat dobře rukou během hodin dějepisu. Protože koho zajímá Marie Terezie, když může strkat ruku spolužákům do kalhot?
"Dělali jste to někdy ve křoví na Letné?" Ideální pak je, když na ne úplně debilní dotaz odpovídá někdo, komu je patnáct stylem "Stim mam hodne zkusenosti". Nevím co dělají dnešní děti v době mezi desíti a patnácti, ale zřejmě dělají vztahy. Diskuse pokračuje "jen proto ze jsem mladej neznamena ze nemuzu mit hodne zkusenosti jedinej idiot tu jsi ty" a "vsem kamaradum davam rady moje rady vzdycky funguji".
A pak si vzpomenete, že v patnácti jste byli úplně stejnej vůl - a jste fakt rádi, že už je to o trochu lepší.
Můj odsuzující dýchánek pak pokračuje navštěvováním nových profilů s "fotkou". Pravidla pro profilovou fotku bývají následující: Na fotce musíš být ty, musíš tam být sám a musíš být poznat. No, zřejmě být na fotce podivně nakrčený, zakrývat si rukou tři čtvrtiny tváře a tu zbylou čtvrtinu mít přesvícenou tak, že není poznat vůbec nic, znamená být poznat. Být na fotce zezadu, v dálce nebo třeba v kapuci a slunečních brýlích pak je jen trochu snesitelnější varianta těchto rádoby uměleckých "profilovek". Ale jelikož jsem tolerantní, říkám si, ať si každý má fotku jakou chce.
Dokud nepřečtu popis "bez fotky mi nepiš!" či "Hoši mějte fotky"
Třešničkou na dortu pak je slovo KLUČINA. Člověk až žasne, co všechno se dá slovem klučina označit. Že je to dost podivný výraz sám o sobě teď můžeme nechat stranou, klučina je někdo, komu je patnáct - to je ještě pochopitelné -, ale i někdo, komu je pětadvacet, dokonce i někdo, komu je třicet. A pak navštívíte profil padesátiletého pána, kterému někdo napíše do profilu "moc hezký KLUČINA".
Mládí, zdá se, nikdy nekončí. Čím jsem si ale zasloužil tu čest být součástí téhle veselé společnosti, to opravdu netuším.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 skkans skkans | 28. června 2017 v 22:08 | Reagovat

Tomuto fenoménu se nedá nic jiného než smát, opravdu z toho člověka vstávají vlasy hrůzou na hlavě občas, když vidí, co je kdo schopný vyplodit :D Já si seznamku asi před třemi dny znovu založil, a mám chuť se hned zase deaktivovat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama