Úvodní slovo

17. dubna 2011 v 17:08 | Grey T. Dreamer |  Koutek pro Greye a jeho pocity
Ahoj,
na začátek bych chtěl stručně pojednat o tom, proč jsem si založil blog, kdo vlastně vůbec jsem a o čem bych asi chtěl psát.
Moje jméno není důležité (radši zůstanu v anonymitě, aspoň pokud to vůbec jde). Už dlouho, hodně dlouho, chci založit blog. Nikdy jsem nevěděl o čem psát, bál jsem se, že budu ostatním pro smích ("o co ten se tu snaži?!"). Nakonec jsem si řekl, že je to jedno. Chtěl bych psát hlavně pro sebe, občas ze sebe prostě potřebuju věci vypsat, dělám to rád... Jenže psát do knihy, nebo do sešitů, nebo na papíry... k tomu se prostě nedokopu. A proč si nezaložit blog... třeba to bude někoho zajímat, třeba potkám někoho nového... třeba taky ne :)
Na internetu většinou používám přezdívku grey.t, grey, T.K.Grey... poslední dobou hlavně tu první...
Jsem snílek, někdy mám problém srovnat se s "krutou" realitou, jindy ale vidím, že ta realita není vůbec krutá. Stačí se umět dívat.
Rád si čtu, rád píšu... sice to za moc nestojí, ale pomůže mi to. Vždycky.
Miluju hudbu, proto je tu rubrika "hudba"... protože jen o svých oblíbených kapelách dokážu mluvit (psát) dost dlouho... aspoň jak kdy.
Chtěl bych tu psát i o duchovnu, ezoterice, magii... nejsem sice žádný mág, ani zkušený a schopný ezoterik, ale samotné duchovno mě zajímá... Řekl bych, že mám, nebo jsem aspoň měl, velice blízký kontakt s Přírodou (kterou chovám v hluboké úctě, je pro mě bohyní, jednou z nejvyšších hodnot...)
Rád hraju na housle, ale neučím se dlouho, ani moc intenzivně.
Chtěl bych sem psát především pro sebe, a možná pro lidi, které to bude zajímat. Myslím, že mi to pomůže utřídit si informace, zkušenosti, myšlenky. Většinu věcí asi budu psát do "osobního koutku". Občas prostě potřebuju vykydat z mysli všechny ty vířící myšlenky... vypsat je, postěžovat si, zamyslet se, opěvovat...
Prostě tu jsem, budu psát. Pokud se vám to bude líbit, budu rád, pokud ne, je to váš názor, který si můžete nechat pro sebe, nebo slušně vyjádřit nesouhlas... Pokud máte chuť mi poradit, ať to tu zruším, tak si jí nechte zajít a dejte si radši něco sladkýho.
Doufám, že sem příjde někdo, komu se tu bude líbit, a doufám, že sem napíšu aspoň pár "dobrých" článků.

Klid, mír a lásku :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Myšák Myšák | Web | 27. června 2011 v 9:52 | Reagovat

Ty hraješ na housle ? Tak to tě obdivuji, říká se, že to je jeden z nejtěžších hudebních nástrojů, ne ? :)

2 grey.t grey.t | E-mail | Web | 27. června 2011 v 20:12 | Reagovat

[1]:
No... já jsem slyšel, že složitější jsou dudy,ale každý nástroj má prostě nějaké své specialitky... housle jsou dost složité v tom, že nemají vyznačené pražce (ale to žádný smyčcový nástroj, pokud vím). A je důležité naučit se je "správně" držet, jinak to prostě nehraje tak dobře. To je třeba rozdíl mezi houslema a klávesama. Ke klávesám přijdeš a zahraješ ovčáky čtveráky... k houslím přijdeš a nezahraješ nic... ale řekl bych, že se to dost démonizuje, jen se na ně musí furt cvičit, protože jak dlouho necvičíš, tak si odvykneš držet to :D

3 bludickka bludickka | E-mail | Web | 10. června 2014 v 22:14 | Reagovat

Líbí se mi tu. A divím se, že jsem to tu nepotkala dřív. Taky spousty otázek a tápání, konečně něco tak důvěrného. Okamžitě ukládám do záložek. Sem si budu chodit počíst, až zas budu mít pocit, že jsem jediná jiná.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama