Myšlenkový tok

26. dubna 2011 v 20:12 | Grey.t Dreamer |  Koutek pro Greye a jeho pocity
Menši pokus dobrat své myšlenky k cíli, nebo aspoň zjistit, jaké to jsou myšlenky... :)


Rhapsody hraje Dvořáka a je to úplně úžasný. Nechápu, proč jsem to nikdy nedoposlouchal do konce. Je to fakt skvělý. Plný energie. Venku je pěkne (a ta souvislost je jasně patrná). Dneska byl super den. Deštěm všechno ožilo. Jupí. Krásně se dýchalo. Miluju tě, Matko Přírodo. Nejradši bych se v tý zelený trávě rozpustil a stal se tou vlhkou svěží vůní všude ve vzduchu. Škoda, že to neumím.
Měl bych hrát na housle. Ale nechce se mi, musel bych se zvednout. Dneska byl fajn den. Byl jsem u psycholožky. Rozebíral jsem svoje střelený sny. Stýská se mi po nich... jsou bezva, škoda, že se mi už zase nezdají. Resp. nepamatuju si je, ale určitě jsou úžasný.
Zejtra bude záhul. Dost práce a učení, vůbec nestíhám, a to jsem se celej den chtěl učit na oblíbenej předmět, nakonec musim dělat další projev na AJ, a ještě zpracovávat povinnou četbu. :-!
Chtěl bych si číst. A ležet venku. A když jsem měl čas, měl jsem k tomu i průjem, takže to zase nešlo. Všechno je na ho*no.
Ne, to ne... Ale skoro všechno.
Přece jenom... mohlo by být líp... život je trochu nuda, poslední dobou. chybí tomu šťáva.
Pořád hrají Rhapsody....
Ale ten život není zas tak špatnej, je to docela švanda. Jenom se musí umět žít... a žít je docela těžký...
Proč je ten blog modrej? Měl by být zelenej. Chci, aby byl zelenej, ale udělal sem ho modrej a teď ho neumim předělat.
Je příšerně tmavej a tak.... je mi z něj těžko, podobně jako z The moon and the nightspirit a z Hagalaz Runedance... ale trochu jinak.
Venku je krásně, vlhko.
Rhapsody už nehraje.
Něco si pustím, bez hudby ten život nejde... Hmm, tohle by šlo i rozvíjet... bez hudby ten život nejde.... on by šel, ale prostě nejde. To je jako by šel bez počítače, ale prostě to nejde... Asi se tomu řiká závislost, ale tak na čem dneska neni závislost....
Heh, proč to vlastně píšu? Já ani nevim... je to další osobní výžblept... ale baví mě to, je to hrozně uvolňující. Hrozně rád píšu... je to fajn věc. Povídky, nebo jen tak... moc mi to asi nejde, ale miluju to. Je to fakt super... Malování je taky fajn, ale malovat neumím.... jednou jsem namaloval fajn obrázek, ale ten je tu jenom pro mě... je to takovej můj osobní strážce.... zelený muž/dubový muž... ale krásný a svěží a přívětivý.... takovej milej obličejík na nástěnce :)
Ale psaní je prostě lepší, je to lehčí. Asi.
I když napsat knihu je hrozně těžký :( Chci se o to pokusit, ale mám pořád první kapitolu... i když, kapitoly tam vůbec být nemusí, spíš by to narušovalo chod věci. Přece... když se něco děje po sobě, tak tam nemůžu dát novou kapitolu?!
život je fajn.... člověk má tolik pro co žít, až je to děsivý...
A je tu až tolik věcí, co vlastně ani být nemusí.... díky fantazii nemam jenom tenhle svět ale miliony dalších.... a i tam je to fajn... napíšu vždycky první kapitolu, a zbytek už si představuju.... ale nepíšu. Je to moc těžký, dostat to pak z těch akčních představ na papír....a ještě aby to mělo hlavu a patu.... navíc nechápu, jak funguje magie v tom světě.... a přece jenom, mělo by to mít nějakej řád a systém, ale v mojí hlavě je to nekonečně elastický.... dá se z toho udělat cokoliv.... je to jako .... no jako představa. To bude asi tím, že to představa je.
No vida, asi bych měl psát.... a nebo naopak bych toho měl nechat :D
No nic, konec článku o myšlenkách, neboli osobním výžbleptu číslo jedna :)
Grey.T
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama